Practical Hung Kyun curriculum obsahuje řadu užitečných porazů, podmetů, strhů a dalších zápasnických/kontra-zápasnických technik, jako např. “Železné koště“ (Tit Sou Ba Geuk),  “Hákovací a zpětný podmet (tří hvězd)” ([Saam SingKau Taan Geuk), a to jak “Velký i malý hák a zpětný podmet (Daai Siu Kau Taan),  “Kroky jednorožce” (Jau Kei Leun Bou), “Přivézt koně zpět ke žlabu”/”Hladový kůň zvoní na zvonec” (Dai Ma Gwai Chou/Ngo Ma Yiu Ling) etc.

Podívejte se na krátkou ukázku některých zápasnických technik z našeho curricula – video bylo natočeno v jedné z našich poboček, Practical Hung Kyun Gym Jihlava, kterou vede Michal Hink, dlouholetý kamarád a žák Pavla Macka Sifu.

(Doprovodné foto nahoře: Velmistr Chan Hon Jung performs „Kroky jednorožce, motýlí dlaně“)

O autorovi: Michal Hink, žák Pavla Macka sifu, šéfinstruktor jihlavského Practical Hung Kyun Gymu. Kromě výuky bojových umění se intenzivně věnuje i silovému a kondičnímu tréninku (posilování s vlatní vahou a cvičení s kettlebell) jakož i tradiční čínské medicíně a životosprávě, masážím, baňkování a moxování. Můžete jej kontaktovat emailem nebo telefonicky na 604 485 057.

Practical Hung Kyun pro začátečníky

Sdílení