„Neboj se stárnutí – boj se stárnutí mysli“, praví tradiční čínské přísloví.

Paní Lau utrpěla mozkovou mrtvici, a jako součást rehabilitace se rozhodla začít cvičit čínská bojová umění. Podívejte se na úžasné video, kde demonstruje cviky aktivní i dynamické flexibility z „Umění pružnosti“ (Yau Gwa Gung), jako např. „provaz“ (Yat Ji Deui) či „Pata podpírající Nebesa“ (Chiu Tin Dang). Kromě flexibility má v téměř devadesáti letech ostrý zrak – jehlu navléká na nit bez použití brýlí. 

Jedním z největších přínosů cvičení čínských bojových umění jsou kromě sebeobranných dovedností i zdraví, kondice, síla, pružnost a vitalita. Nechť je paní Lau inspirací pro nás všechny.

„Nejlepší čas zasadit strom je před dvaceti lety. Druhý nejlepší čas je dnes.“ 

Jaká je TVOJE výmluva?


Tvoje cesta k mistrovství začíná prvním krokem.

Practical Hung Kyun: Sebeobrana, síla & kondice, zdraví 

Pošli nám obratem email pomocí formuláře níže, a dostaneš speciální nabídku 3 lekcí ZDARMA + Tréninkový manuál začátečníka ZDARMA! 

Neotálej, protože naše PHK lehce se rychle zaplňují. 

  • Krok 1

Rozhodni se do kterého PHK Gymu chceš přijít na 3 zkušební lekce ZDARMA. Nepotřebuješ žádné speciální oblečení ani vybavení – stačí tričko, kraťasy nebo tepláky a tenisky.

  • Krok 2

Využij naší speciální nabídky 3 lekcí ZDARMA plus Tréninkový manuál začátečníka ZDARMA. Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti či kondice – jen chuť se sebou něco dělat.

Domluv se na první lekci ještě dnes! 

Jméno a příjmení (vyžadováno)

Tvůj email (vyžadováno)

V které škole chceš přijít na 3 zkušební lekce ZDARMA? (Praha nebo Jihlava?)

Napiš nám a my se ti co nejdříve ozveme!

Chceš se umět ubránit, dostat se do kondice, zesílit?

Chystané akce! 

žádné plánované akce

Sdílení