7. jarní Practical Hung Kyun camp

7. jarní Practical Hung Kyun camp

Pátek 29. Březen 2013 - Pondělí 1. dubna 2013, 18:00 - 16:00, Jesenice u Rakovníka

Kde?: Jahodový les, Jesenice u Rakovníka, doprava po vlastní ose

Program:

  • základy (Gei bun gung)
  • vybrané drily z „Deseti unikátních technik Hung Kyun“ (Hung Kyun Sap duk sau) – stínové drily, lapy, aplikační drily, sebeobrana, sparring
  • sestava „Květ slivoně v půdorysu kříže“ (Sap ji mui fa kyun)
  • silový a kondiční trénink (gungfu) – posilování s vlastní vahou
  • zkoušky na 1. kap systému Practical Hung Kyun
  • teorie – přednáška o výživě, regeneraci a dalších důležitých „proměnných“

Povinná výbava: uniforma školy (černé kalhoty/kraťasy, černé tričko, černá mikina; jakékoliv chrániče které máte, spacák (!)

Cena: 1.200,- Kč/celý pobyt (pátek, sobota, neděle) nebo 500,-/den (ubytování plus cvičení; vaří si každý sám, k dispozici je plně vybavená kuchyně)

Začínáme od 18 h., ve 20 h. je vyhlášení programu!

Jak se do campu dostat?:

Jesenice u Rakovníka leží asi 10 km západním směrem od Rakovníka. Je dostupná vlakem i autobusem, vlak do Rakovníka jezdí každou hodinu z Prahy z Masarykova nádraží nebo z Dejvického nádraží. Autobusy jezdí ze Zličína a jízda je o několik minut kratší. V Rakovníku je potřeba přestoupit na vlak ve směru Bečov nad Teplou (osmá zastávka je Jesenice).

Z nádraží, které je na konci města, je to přibližně 300 metrů. Jděte kousek po silnici, která pokračuje z města za nádražím. Po pravé straně uvidíte benzínovou pumpu a rybník. Zhruba na úrovni rybníku je odbočka vlevo (upozorní vás značka Camping). Jděte kousek kolem plotu, na jehož konci je odbočka vlevo. Zabočte a nenápadná lesní cesta Vás dovede k táboru. V oblasti je podobných rekreačních areálů několik, nenechte se zmást.

Pojedete-li autem, jeďte po karlovarské silnici. Na jesenické křižovatce (cca 60 km od Prahy) odbočíte směrem na Plzeň vlevo. Po přibližně osmi km přijedete do městečka Jesenice. Projeďte městem až za nádraží. Silnice se stáčí kolem rybníka vpravo, před ohybem odbočte vlevo. Z okraje Prahy je to autem asi 45 minut.

nahrávám mapu....