Jakub Simon (PHK Gym Jihlava) absolvoval v sobotu na 31. ligovém kole MMAA Arena Cup svůj první MMA zápas.

První PHK bojovník v MMA kleci (a pokud je nám známo, i první zástupce čínských bojových umění v ČR v MMA), první vítězství! 

Podívejte se na video zápasu.

Kuba „testoval mosty“ a a vzdálenost (Man Kiu) jako předehru ke „kontinuálnímu tlaku a útoku“ (Lin Waan Bik Da) a přechodu do clinche, kde použil své oblíbené zvedáky (‚“Uder skrz nebesa“, Tung Tin Cheui) a kopy kolenem v clinchy („Letící jeřáb na jedné noze“, Duk Geuk Fei Hok).

Soupeř v jeden moment dostal Kubu na zem, ale Jakub v duchu PHK filosofie „sprawl’n’brawl“ nepřešel do žádných větších akcí na zemi, a pomocí opření klece boj rychle vrátil zpět do postoje (kdo viděl ve vstávání ze země nahoru kettlebell get-up, viděl správně – nejen proto ho cvičíme).

Další oťukávačka, tlak, clinch, zvedák, kolena, konec!

Gratulujeme Jakubovi jakož i jeho coachovi Michalovi Hinkovi (PHK Gym Jihlava).

Kromě přání dalších úspěchů přidejme i přání následovné: Nechť je tento první zápas a první vítězství předvojem projektu „Deset tygrů PHK“ a tedy vítězstvích mnoha dalších!


Tvoje cesta k mistrovství začíná prvním krokem.

Practical Hung Kyun: Sebeobrana, síla & kondice, zdraví 

Pošli nám obratem email pomocí formuláře níže, a dostaneš speciální nabídku 3 lekcí ZDARMA + Tréninkový manuál začátečníka ZDARMA! 

Neotálej, protože naše PHK lehce se rychle zaplňují. 

 • Krok 1

Rozhodni se do kterého PHK Gymu chceš přijít na 3 zkušební lekce ZDARMA. Nepotřebuješ žádné speciální oblečení ani vybavení – stačí tričko, kraťasy nebo tepláky a tenisky.

 • Krok 2

Využij naší speciální nabídky 3 lekcí ZDARMA plus Tréninkový manuál začátečníka ZDARMA. Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti či kondice – jen chuť se sebou něco dělat.

Domluv se na první lekci ještě dnes! 

  Jméno a příjmení (vyžadováno)

  Tvůj email (vyžadováno)

  V které škole chceš přijít na 3 zkušební lekce ZDARMA? (Praha nebo Jihlava?)

  Napiš nám a my se ti co nejdříve ozveme!

  Chceš se umět ubránit, dostat se do kondice, zesílit?

  Chystané akce! 

  žádné plánované akce

  Sdílení