Siege MMA: Integrovaný minimalistický výcvik pro amatérské MMA

Siege MMA: Integrovaný minimalistický výcvik pro amatérské MMA

Sobota 5. Září 2020 , 10:00 - 13:00, Praha 3 - Vinohrady

Jak získat nejúčinnější sadu dovedností pro MMA bez tréninku izolovaných „stylů“ bojových umění

Soustředěním na procentuálně nejúspěšnější techniky, které jsou používány v MMA, spíše než na techniky z jednotlivých bojových sportů, z nichž pocházejí, a poté vypracováním nejúčinnějšího způsobu, jak tyto techniky spojovat a integrovaně trénovat – boj v postoji a na zemi, údery, kopy, a zápasení – to je metoda „Siege MMA“, která dovedla studenty z úplných nováčků k národnímu amatérskému šampionovi v nejkratším časovém rámci.

Tento workshop bude zahrnovat:

 • Postoj a pohyb – jak stát takovým způsobem, že můžete úder, kopat a zápasit – a zároveň se můžete bránit proti boxerům, kickerům a zápasníkům
 • Statisticky nejúspěšnější údery – jak sypat solidní granáty ve stoje i na zemi
 • Minimalistický zápas: Pouze 4 techniky mají na svědomí za 90% všech takedownů v UFC a NEJSOU stejné 4 jako v čistě zápasnických turnajích. Zaměřujeme se na tyto 4 a na to, jak je „zřetězit“, bránit se proti nim jak v prostoru, tak proti zdi klece
 • Minimalistický grappling: Pouze 4 submise mají na svědomí za 90% všech „odplácání“ v UFC a NEJSOU stejné jako v turnajích grapplingu a džúdžuc. Opět se zaměříme na tyto 4 a naučíme se je používat (a bránit se proti nim) z jakéhokoliv pozice.

A to nejdůležitějsí:

Jak hrát „kámen nůžky, papír“ místo soutěžení v triatlonu kickboxu, wrestlingu a BJJ. Pokud plave – běž! Pokud běží – jedeš na kole! Pokud jede na kole, zahoď mu kolo do vody a plavej Nemusíte ho porazit v jeho vlastní disciplíně, pokud ho můžete dostat do své.

Instruktor: Rogers Sifu se čínským bojovým uměním věnuje od r. 1984. Je absolventem kantonské “Jihočínské školy bojových umění” a “Univerzity integrované čínské medicíny”. Je žákem velmistra Dang Jan Gong, dědice 5. generace rodinné tradice a čínského šampióna.Jeho žáci vyhráli řadu národních i mezinárodních titulů v MMA. 

 • Kdy?: 5. září 2020, 10-13
 • Kde?: PHK Gym Praha, Korunní 109, Praha 3
 • Trvání: 3 hodiny
 • Cena: 999,- (v případě účasti i na workshopu Hap Kyun pro sebeobranu a MMA 1499,-)

Přihlášení na seminář – postup

 1. Uhraďte prosím 999,- Kč na účet 2800760955/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím: „Jméno příjmení SIEGEMMA″. V případě účasti i na workshopu Hap Kyun pro sebeobranu a MMA uhraďte 1499,- a do zprávy pro příjemce uveďte prosím: „Jméno příjmení MMAPLUSHK″. Žáci pražského gymu mohou uhradit s předstihem v gymu hotově. 
 2. Po uhrazení semináře zašlete email pomocí formuláře níže. V emailu uveďte a) Vaše jméno a příjmení b) název a datum semináře c) info o úhradě semináře (stačí napsat „uhrazeno“). Bez uhrazení poplatku je registrace na seminář neplatná.

  Váš e-mail (nutné zadat - prosíme 2x překontrolovat!)

  zpráva

  nahrávám mapu....